X

Shqipëria e qeverisur nga mafia – “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi – 6.06.2019 Pj.1


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE
Bamir Topi rrëfen librin dhe arsyen përse bashkëjetoi 20 vjet me Berishën – (30.05.2019)

https://www.youtube.com/watch?v=151yFjQTWNE

Close