X

FOTO/ Armina Mevlani merr dedikim romantik nga Shkëlzen Berisha për ditëlindjen e saj!


Bukuroshja, Armina Mevlani mesa duket ka shkuar në Paris për të festuar ditëlindjen e saj. Edhe pse larg Shkëlzenit, ai i gjendet afër në këtë ditë të shënuar.

Me një dedikim në rrjete sociale, ai shkruan fjalët romantike për Arminën.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday to my love, joy and happiness. May we always dream together 💯🎂❤️

A post shared by Shkelzen Berisha (@zeni.berisha) on


“Gëzuar ditëlindjen dashurisë, gëzimit dhe lumturisë sime. Ëndërrofshim gjithmonë së bashku.”– shkruan Shkëlzen Berisha në profilin e tij në Instagram.

Ndërkohë Armina Mevlani është emocionuar shumë nga urimi i të dashurit të saj dhe ka ndarë postimin në InstaStory duke shkruar:

“Më le pa fjalë! Të dua shumë jeta ime”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Kiara Tito iu vë vulën thashethemeve për lidhjen me Butrint Imerin, ja e vërteta

Moderatorja e Klan-it, Kiara Tito është përfolur shpesh në media për lidhjen me këngëtarin Butrint Imeri. Ajo ka thyer heshjen...

Close