X

Përgjimet e “Bild”, reagon Vangjush Dako


Pas publikimit të përgjimeve të BILD, ka reaguar edhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako.

Në reagimin për Ora News, Dako thotë se përgjimet janë absurde dhe se ai ia hap telefonin çdo qytetari.

“I pashë dhe i dëgjovë përgjimet. Për mua janë diçka absurde, sepse unë jam  kryetar bashkie dhe telefonin do t’ua hap çdo qytetari. Nuk kam asnjë koment. Kjo është çështje mediatike”. 

Të njëjtin argument, Dako e ka thënë edhe në studio televizive, kur u publikua përgjimi i tij i parë.

Në bisedat e publikuara ditën e sotme nga BILD, Dako dhe Avdylaj duket se kanë mjaft konfidenca me njëri tjetrin.

LEXO EDHE: 

E plotë/ Të gjitha pazaret kriminale Dako-Avdylaj për blerjen e zgjedhjeve

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Mafia ble votat në Shqipëri”, Patozi gjuan Ramën me pambuk: Mbaji duart larg nga 30 Qershori!

Pas publikimit të përgjimeve bombë, nga gazetari i Bild, Peter Tiede, që dëshmon blerjen e zgjedhjeve nga mafia në Shqipëri,...

Close