X

VIDEO/ Mendoi se gazetarja do ta puthte, reagimi Salah-s është epik


Futbollisti i njohur i “Liverpool”, Mohamed Salah pas triumfit të skuadrës së tij në Ligën e Kampionëve ka dhënë një intervistë, mirëpo një moment i sikletshëm ka ndodhur mes tij dhe gazetares sportive.

Gazetarja Isabela Forne, në një moment teksa ka qenë duke e intervistuar është afruar afër egjiptianit, për ti bërë një pyetje, mirëpo futbollisti është larguar menjëherë dhe ka nxjerr dorën para si për t’i thënë jo, pasi mendoi se gazetarja po tentonte ta puthte.

Ky moment i shkëputur nga finalja e Champios it, është bërë viral në të gjitha rrjetet sociale dhe të gjithë përdoruesit janë shkrirë së qeshuri nga reagimi i Salah.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Yll si tezja: Nipi i Valbona Selimllarit i “çmendi” vajzat me pamjen e tij

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari, është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Valbona është cilësuar...

Close