X

VIDEO/ Çifti presidencial lë sërish nam, Melania ‘turpëron’ Trumpin me gjestin e saj


Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump dhe bashkëshortja e tij, Melania Trump, janë vënë re që nuk kanë një raport shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Shpeshherë, në daljet e tyre publike, incidente të ndryshme që kanë ndodhur mes tyre janë bërë kryefjala e mediave.

Por së fundmi, në një video që është bërë virale tashmë, Melania e ka turpëruar sërish Trump pasi refuzon t’i preki dorën gjatë vizitës që kanë bërë në Britaninë e Madhe.

Në këtë video shihet momenti kur Trump afron dorën për tek bashkëshortja, e cila e ka lëshuar brenda sekondit duke bërë sikur po rregullonte flokët.