X

Të shtëna me armë në një hotel në Darwin, të paktën pesë të vrarë

Të paktën pesë persona kanë mbetur të vrarë gjatë një shkëmbimi zjarri në një hotel në Darwin, në Australi.

Lajmin e bën me dije policia duke nënvizuar që i dyshuari, një burrë 45 vjeçar, është arrestuar.

Burri-shkruajnë mediat ndërkombëtare-hyri në Hotel Palms në McMinn Street me një pushkë në dorë dhe ka hapur zjarr duke vrarë disa njerëz përpara se të arrestohej nga policia.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BOTA, LAJME
Mirush Kabashi tregon amanetin e parodistit Muhamet Liko

Më 31 maj u nda nga jeta parodisti shumë i dashur për të gjithë shqiptarët, aktori i humorit Muhamet Liko....

Close