X

FOTO/ Jonida Maliqi zbulon detajin që ‘vulos’ lidhjen e saj me Romeo Veshajn


Menduam se vajza përkrah Romeo Veshajt do të mbetej mister , sepse ai kishte vendosur të mbulonte fytyrën e saj.

Të gjithë aluduan se ishte Jonida Maliqi, me të cilën prej kohësh dyshohet të ketë nisur një romancë.

 

View this post on Instagram

 

Zgjedhja ime❤️Tutti gusti sono giusti me @liujoglobal @liujo_albania #followerscontrolmylife #ss19 #liujoss19 #glamourizing #adv

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on


Dhe në fakt, fotoja e publikuar në Instagram nga këngëtarja, ku kishte veshur të njëjtin kostum me viza, si tek poza e publikuar nga aktori Veshaj, e vulosi.

Ata e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, madje aktori i “Al Pazar” ashtu si çdo artist shqiptar, ishte një ndër mbështetësit e flaktë të Jonidës në Eurovision. Nuk e kanë pranuar se janë të lidhur bashkë, por faktet tregojnë të kundërtën.

Pak pas mbërritjes në Shqipëri nga ‘Eurosong 2019’, Jonida Maliqi postoi një foto me një tufë trëndafila të kuq si një dhuratë speciale .

Detaje romantike që na bëjnë të vërtetojmë se këngëtarja është në një lidhje dashurie.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ Mendoi se gazetarja do ta puthte, reagimi Salah-s është epik

Futbollisti i njohur i "Liverpool", Mohamed Salah pas triumfit të skuadrës së tij në Ligën e Kampionëve ka dhënë një...

Close