X

E trishtë/ I riu që u vetëvra sot në Tiranë ishte pushuar nga puna si mësues

Një person i moshës rreth 30-vjeç, ka rënë nga kati i 8-të i një pallati mesditën e sotme në zonën e Yzberishtit, duke gjetur vdekjen e menjëhershme

Detaje tronditëse kanë dalë nga ngjarja ku burime bëjnë me dije se i riu vuante nga depresioni. Mendohet se problemet e shëndetit mendor kishin ardhur pas largimit të tij nga puna. Mësohet gjithashtu se 30-vjeçari punonte si mësues dhe përpara disa kohësh ai është shkarkuar për arsye që ende nuk dihen. Ndërkohë viktima ishte i fejuar.

Kujtojmë se ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme tek kompleksi i pallateve “Lin. Construction” në Yzberisht rreth dy orë më parë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Foto/ Anglia blindohet për Trump, shpenzon plot 25 mln paund

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ndodhet në Angli në një vizitë zyrtare, ndërsa ajo që ka...

Close