X

Tjetër rast dhune në familje, arrestohet 30-vjeçari vlonjat

Policia bën me dije se ka arrestuar në flagrancë një 30-vjeçar nën akuzën e dhunës në familje.

I riu është prangosur, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes. Disa raste të dhunës në familje janë shënuar sot në mbarë territorin e vendit, ndërsa policia ka arrestuar autorët e dyshuar.

Njoftimi i policisë:

Vlorë

Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin E. P., 30 vjeç, banues në Vlorë.

Arrestimi i tij u bë pasi ky shtetas ka ushtruar dhunë fizike dhe psokologjike ndaj bashkëshortes së tij për motive të dobëta.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale “Dhunë në familje”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Trump mbërrin në Londër, kritikon kryebashkiakun e qytetit

Presidenti i SHBA-ve Donald Trump mbërriti sot për vizitë zyrtare në Britani të Madhe dhe me të mbërritur ai publikoi...

Close