X

‘Të hënat mezi i pres’, Keisi lë Kanadanë dhe udhëton drejt Shqipërisë për StresinTë hënat për Kejsin janë ditët që i pret me padurim. Ajo lë Kanadanë, vetëm për të arritur në kohë në ditën e vizitave në burg. Të hënat e saj paskan një kuptim të madh, pasi në një foto të dytë Keisi tregoi se po shkon të takojë bashkëshortin në burgun e Fushë-Krujës.

“Të hënat janë ditët të cilat mezi i pres”,– shkroi ajo sot në Instagram në një foto të bërë në mëngjes ku shfaqet e shtrirë, por gati për të dalë.

Zakonisht në burgje nuk lejohen vizitat në fundjavë ndaj e hëna është dita që Keisi pret me padurim!

Arkimed Lushaj i njohur ndryshe me emrin e artit Stresi u arrestua në një hotel në periferi të Tiranës ku iu gjendën armë dhe lëndë narkotike.

More in LIFESTYLE
Hygerta Sakos tregon pengun e jetës: Nëse do vij dikush do kisha dëshirë…

Moderatorja sportive, Hygerta Sako ka treguar pengun që i ka mbetur gjithë jetës së saj. E ftuar së fundmi në...

Close