X

Rashel Kolaneci ‘çmend’ meshkujt me imazhin e funditCilësohet si një nga femrat më të bukura shqiptare, shkuan SyriKosova.

Rashel Kolaneci, po vazhdon të ‘godasë’ rrjetet sociale me imazhet e saj seksi.

Bukuroshja së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në ‘Instagram’, në të cilën shfaqet shumë seksi në një motor uji.

E ajo që ka bërë që prezantuesja të jetë në qendër të vëmendjes, janë linjat e saj super seksi.

 

View this post on Instagram

 

💦💦💦

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

 

More in LIFESTYLE
Oriola Marashi befason me shkrimin: Gërmo dy varre, edhe një për mua (FOTO)

Oriola Marashi, njihet për natyrën e saj të lirshme dhe pa komplekse. Fotot e saj provokuese tashmë janë të natyrshme,...

Close