X

Oriola Marashi befason me shkrimin: Gërmo dy varre, edhe një për mua (FOTO)Oriola Marashi, njihet për natyrën e saj të lirshme dhe pa komplekse. Fotot e saj provokuese tashmë janë të natyrshme, dhe çdo ditë modelja prezanton një foto të re.

Por, kësaj radhe përveç pozës ku me njërën këmbë ngritur ka vendosur të dyja duart në vendin intim, Oriola Marashi ka befasuar dhe me shkrimin bashkëngjitur postimit.

“Pra, gërrmo dy varre sepse kur të vdesësh, të betohem që do të jetoj përkrah teje”, -shkruan Oriola Marashi në profilin e saj në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

So dig two graves ’cause when you die I swear I’ll be leaving by your side @billieeilish 💙 @juxhinkurti

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

More in LIFESTYLE
‘Të hënat mezi i pres’, Keisi lë Kanadanë dhe udhëton drejt Shqipërisë për Stresin

Të hënat për Kejsin janë ditët që i pret me padurim. Ajo lë Kanadanë, vetëm për të arritur në kohë...

Close