X

Çadrat me vete, reshje shiu në të gjithë vendin


Vendi ynë do të jetë nën aktivitetin e një sistemi frontal i cili do të sjellë reshje shiu dhe stuhi me intensitet të lartë në zonën perëndimore në orët e para të mëngjesit deri në mesditë.

Era do të jetë me drejtim Juglindje me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 5 me lartësi vale 1,5–2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 9/17°C
Zonat e ulëta 10/20°C
Zonat bregdetare 14/19°C.

More in Magazine
Dyshoni se po u përgjohet telefoni? Ja pesë metoda si t’a vërtetoni

Celularët, sidomos ata smart janë lehtësisht të përgjueshëm në ditët e sotme. Me metodat ose pajisjet e duhura ju mund të...

Close