X

Na la pa fjalë, Arbana Osmani shtatzënë për herë të dytë, i afërmi i nxjerr “sekretin”


Pas mbylljes me sukses të sezonit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka nisur pushimet verore, drejt ishujve të Greqisë.

Pas një “vëzhgimi” të rastësishëm në llogarinë e bukuroshes në Instagram, “iconstyle.al” vuri re një koment i cili për hir të së vërtetës ngre shumë dyshime.

“Vazhdo jetën ashtu si e ndjen zemër mos dëgjo çfarë thonë. Arbana të jesh mirë me shëndet dhe të daltë fëmija shëndosh e mirë dhe vetë të jesh mirë. Të përqafoj fort!”-shkruan një nga ndjekëset e moderatores dhe vlen për t’u theksuar fakti se komentuesja në fjalë nga mënyra si ka shkruar urimin, duket sikur është një e afërme e Arbanës.

Pas këtij komenti ngrihen dyshimet që moderatorja mund të jetë shtatzënë për herë të dytë, pasi Arbana është nënë e një vogëlushi të quajtur Jon.

“Pse, qenka prapë shtatzënë?”– janë shtuar pyetjet e tjera në komente.

 

More in LIFESTYLE
Donald Trump: “Nuk e dija që ishte kaq e keqe Meghan Markle”

Vetëm disa javë më parë, Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princi Harry u bënë prindër për herë të parë,...

Close