X

Donald Trump: “Nuk e dija që ishte kaq e keqe Meghan Markle”


Vetëm disa javë më parë, Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princi Harry u bënë prindër për herë të parë, pasi erdhi në jetë djali i tyre, Archie.

Por së fundmi, në një intervistë për “The Sun” që ka bërë presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, gazetarët i kanë kujtuar atij deklaratën e 2016 të Meghan, kur ajo shprehu publikisht mbështetjen për Hilary Clinton dhe tha: “Ju nuk dëshironi të jetoni në një lloj bote që Trump po pikturon.

Po sigurisht, ai është një përçarës dhe paragjykues femrash”, u shpreh atëherë Meghan.

Pasi e mori vesh këtë deklaratë të aktores, Trump u shpreh për “The Sun”:

“Nuk e dija këtë.

Çfarë të të them? Nuk e dija që ajo ishte e keqe!”

Por më pas, që të vinte në vijë situatën, presidenti amerikan ka thënë se është i lumtur që Meghan është pjesë e familjes mbretërore dhe ka thënë se shpreson që ajo dhe fëmija të jenë mirë.

More in LIFESTYLE
FOTO/ Si harroi Rudina Magjistari t’i jepte çmimin e parë grupit të njohur shqiptar

Gjëra që ndodhin! Me siguri të gjithë e njihni grupin e njohur të muzikës shqiptare RITFOLK të cilët dëgjoheshin shumë...

Close