X

Cilët ishin të ftuarit VIP në dasmën e Gaz Pajës?


Pas ceremonisë së celebrimit që u mbajt në taracën e Bashkisë, çifti i sapo shpallur burrë e grua, Gazi dhe Ira kishin organizuar një festë madhështore në një prej hoteleve më luksozë në Tiranë, ku familjarë, të afërm miq, e kolegë festuan deri në orët e para të mëngjesit të sotëm në dasmën e Gazit dhe Irsës.

Të gjithë të ftuarit, miq e kolegë, aktorët e njohur të skenës dhe këngëtarë gëzuan bashkuan me Gazin dhe Irën.

More in LIFESTYLE
Na la pa fjalë, Arbana Osmani shtatzënë për herë të dytë, i afërmi i nxjerr “sekretin”

Pas mbylljes me sukses të sezonit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka...

Close