X

Mos e humbisni këtë analizë të Bushatit/ Si ndahen paratë e shqiptarëve mes Ramës dhe oligarkëve


Analisti Andi Bushati, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku po diskutohej koncesioni i rrugës “Milot-Balldre”, ka folur për këmbënguljen e kryeministrit Edi Rama, për të shpërndarë koncesione marramendëse, edhe kur të gjitha institucionet financiare dhe Bashkimi Europian, kanë paralajmëruar rrezikun e tyre.

Bushati u shpreh se tashmë, shpërdorimi i parave të shqiptarëve nuk bëhet më për pasurimin personal, por për të mbajtur në këmbë ngrehinën e pushtetit dhe elitën e korruptuar.

VIDEO: 

/TPZ.al/ 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in KRYESORE, LAJME
VIDEO/ Dalin pamjet, ja si u arrestua miku i Emiljano Shullazit për vrasjen e Arben Bilalit

Video e mëposhtme tregon momentin e arrestimit të Gjergj Çukalit, të fortit të Myslym Shyrit që akuzohet për vrasjen e...

Close