X

Bamir Topi rrëfen librin dhe arsyen përse bashkëjetoi 20 vjet me Berishën – (30.05.2019)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Debat i ashpër, 30 qershori, zgjidhje apo përplasje? – “Te Paekspozuarit” – 24.05.2019

Close