X

Ja si Erion Veliaj grabit famën e Tarameles (video)


Erion Veliaj, mjeshtri më i madh, i rrëmbimit të famës së të tjerëve, njeriu që di të nuhasë dhe të përfitojë më shumë se çdokush, vrapoi më në fund për të vjedhur edhe famën e “Tarameles”.

Në pornon e madhe të varfërisë që ka shpërthyer, në një pjesë të madhe të medias shqiptare, nuk mund të rrinte dot pa futur hundët, edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës.

Në finalen e “Piter Panit” të ditës së hënë, ku personazhi më i njohur i këtij emisioni, Xheison Bafti, i njohur si Taramelja, u bë me shtëpi, njeriu më i spikatur ishte Lali Eri.

I pamëshirshëm në hipokrizinë vet, një mjeshtër i madh i përdorimit të fëmijëve të sapolindur, deri tek pleqtë e azileve, pemëmbjellësi më qesharak i të gjitha kohërave, u derdh në skenën e “Piter Panit”, duke i dhënë një dimension edhe më të madh, propagandës dhe pornos së varfërisë…

Ndiqni videon ku media dhe Erioni, bëjnë porno me varfërinë për audiencë: 

/TPZ.al/ Tej e këtej/ 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in TEJ E KETEJ
Sokol Balla i jep Blendi Fevziut një goditje fatale

Jo më larg se dje, Sokol Balla, është shfaqur në një intervistë, me një gazetare të Vizion Plus, në pyllin...

Close