X

Humb kontrollin, furgoni bie në lumin Shkumbin

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në Elbasan.

Një furgon ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumin Shkumbin. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kthesës së Murrashit. Deri në këto momente, nuk raportohet për persona të lënduar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Spiropali mundohet t’i ushtrojë presion opozitës: Koha po mbaron…

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, zëdhënësja e Qeverisë, Elisa Spiropali, ka reaguar përmes një video në rrjetet sociale....

Close