X

Një letër shumë e hapur dhe shumë higjenike, mbërrin në zyrën e Edi Ramës


Kohë e madhe letrash… Pas letrës së dërguar dje pasdite, në adresë të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pa kaluar 24 orë, Edi Rama nisi drejt tij,  letrën e dytë publike.

Në të dyja letrat, Rama i lutet Lulzim Bashës, për t’u ulur një orë e më parë, në takim për dialog pa asnjë kusht. Ai i kërkon kryetarit të opozitës, kthimin sa më parë në rrugën e duhur, në atë rrugë, që Rama e futi Lulzim Bashën, në 17 Maj 2017.

Shumë i shqetësuar për gjendjen e Edi Ramës, njeriu i memeve të famshme, Genc Sejko, ka nisur menjëherë në adresë të kryeministrit, një letër shumë të hapur dhe shumë higjenike, që nuk ka nevojë për asnjë lloj komenti.

Ja letra dhe përmbajtja e saj:

/TPZ.al/ Tej e këtej/ 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in TEJ E KETEJ
Mbretëria e Hollandës pret e gëzuar Gramoz Ruçin dhe Rudina Hajdarin

Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla, bën me dije, se Mbretëria e Hollandës, ka pritur këto ditë e lumturuar,...

Close