X

‘Lëviz me tri makina të blinduara me vlerë 1,3 milionë euro’ / Ish-kryeministri: Rama i kapluar nga frika


Kryeministri Edi Rama është i mbuluar nga truprojat dhe makinat e blinduara.

Kështu u shpreh në Opinion ish-kryeministri Sali Berisha, i cili dha edhe vlerën e tre makinave të blinduara që shoqërojnë kreun e qeverisë.

Sipas tij, Ramën e ka kapluar frika ndaj dhe lëviz super i blinduar.

“Lëviz me 3 mjete të blinduara me vlerë 1.3 milionë euro. RENEA-n me vete, Gardën. A doni foto që është identik me Kim Jong Un? Rrugët bllokohen kudo në rrugë”., u shpreh Berisha.

“Ka krijuar një shkallë të lartë armiqësie. Janë larguar 600 mijë shqiptarë. Kanë vrarë veten shumë njerëz, në Vlorë janë mbytur me dhjetëra njerëz”, vijoi ish kryeministri.

More in LAJME
‘Borchardt mik i Ramës’ Berisha zbulon çfarë i kërkoi OSBE-së para se ta emëronte në Shqipëri

Ish-kryeministri Berisha ka komentuar në emisionin ‘Opinion’ edhe atë që misioni i OSBE-së në Tiranë e ka cilësuar si kërcënim...

Close