X

Gjyqi për Shullazin, tensione në Gjykatën e Krimeve të Rënda


Tensione në procesin gjyqësor ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij.

Ndërsa po vijonte seanca, Gilmando Dani i ka kërkuar gjyqtares Dollani të tregojë nëse është kërcënuar.

Me gjithë këmbënguljen e tij, Dollani nuk ka dhënë përgjigje dhe i ka kërkuar të ulet. Pas mosbindjes gjykatësja e ka përjashtuar nga seanca. Katër të pandehurit dhe avokatët kanë lënë seancën.

More in AKTUALITET, LAJME
Parandalohet konflikti me armë zjarri, pranga 19-vjeçarit

Një person është arrestuar nga policia e Vlorës, pas një konflikti me armë zjarri. Policia thotë se në pranga u...

Close