X

‘Të lindur për njeri-tjetrin’, Xhensila dhe Besi postojnë foton kur ishin fëmijë: Gati për sfidën e re


Sfidat në rrjete sociale nga personazhet e famshëm nuk paskan fund dhe këtë herë i gjithë ‘faji’ bie mbi Xhensilën dhe Besin.Të dy janë gati për sfidën e re: atë të çifteve.

Sot ata kanë publikuar një foto në Instagram, kur kanë qenë fëmijë të dy, përkatësisht Besi në vitin 1986, ndësa Xhensila në vitin 1993. Të dy kanë ndryshuar shumë që nga ajo ditë dhe me siguri juve nuk do t’ju shkonte në mendje që ata janë Besi dhe Xhensila të vegjël.

Kështu Xhensila dhe Besi kanë nisur zyrtarisht sfidën e re të çifteve.

More in LIFESTYLE
Moderatorja merr dhuratën gjigande dhe mban të fshehtë autorin: Se si po ndihem tani (Video)

Moderatorja shqiptare është surprizuar ditën e sotme në emisionin e mëngjesit “Wake up”. Ori Nebijajt i ka ardhur një buqetë...

Close