X

Moderatorja merr dhuratën gjigande dhe mban të fshehtë autorin: Se si po ndihem tani (Video)


Moderatorja shqiptare është surprizuar ditën e sotme në emisionin e mëngjesit “Wake up”. Ori Nebijajt i ka ardhur një buqetë e madhe me lule në studio dhe Nebijaj ka mbetur shumë e surprizuar.

Se si po ndihem tani, se si kush po ndihem se di tamam,”- tha duke qeshur Ori.

Ka një pusullë aty, e lexojmë kemi dhe pak kohë,”- i tha Isli po ajo nuk pranoi dhe fshehu pusullën.

Dyshja janë përfolur prej disa kohësh se janë në një lidhje sentimentale por Ori i ka mohuar këto zëra, duke u shprehur se janë vetëm miq të mirë.

More in LIFESTYLE
“Historia e fshatarit…”/ Veleshnja, me një libër autobiografik?

Aktori i humorit Rezart Veleshnja e ka të pamundur të qëndrojë larg vëmendjes mediatike. Së fundmi ai ka deklaruar përmes...

Close