X

FOTO/ Moderatorja e njohur tregon moshën që është lidhur për herë të parë


Moderatorja e njohur Donja Mema pas mbylljes me sukses të programit ‘The Voice Kids’ tani ka vendosur t’ju kushtoj disa kohë ndjekësve të saj.

Së fundmi, moderatorja ka postuar në Instastory një pjesë të rubrikës “Ask me a question”, ku ka zbuluar për fansat e saj shumë gjëra rreth jetës së saj private.
Mes shumë postimeve të saj, pyetja që mori më shumë vëmendje ishte e një ndjekësi i cili ka bërë pyetjen:

“Kur je lidhur për herë të parë?”
Moderatorja nuk ka vonuar shumë dhe është përgjigjur:

“17 vjeç”- duke e shoqëruar këtë koment bashkë me një foto të adoleshencës së saj.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“A do të rikthehesh përsëri në Top Channel?”, Arbana Osmani jep përgjigjen e papritur dhe tregon planet në vazhdim

Lajmi i bujshëm për largimin e moderatores së njohur, që për vite ka qenë pjesë e një nga mediave më...

Close