X

FOTO/33 apo vjeç Anxhela Peristeri befason me bikini


Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anxhela Peristeri prej disa javësh ka filluar të ushtrohet intensivisht në palestër.

Dhe siç duket nga rezultati Anxhela ja ka arritur të rikthejë format e viteve më parë kur dukej si modele në videoklipin e këngës “Ishe mbret”.

Sot ajo ka postuar një foto me bikini dhe duket se ja ka arritur qëllimin e saj.

Me këto forma perfekte fizike  Anxhela ka pse e pret stinën e verës.

 

View this post on Instagram

 

My life is perfect,even when it’s not !🌊 Photo by @iljanstermolli 📸Hair &makeup by @lorel_makeupartist 💄👱‍♀️

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Moderatorja e njohur tregon moshën që është lidhur për herë të parë

Moderatorja e njohur Donja Mema pas mbylljes me sukses të programit ‘The Voice Kids’ tani ka vendosur t’ju kushtoj disa...

Close