X

FOTO/ Me një fustan të bardhë që i nxirrte në pah linjat e saj, Armina Mevlani shkëlqeu në Kanë


Bukuroshja, Armina Mevlani ka zgjedhur të parakalojë në tapetin e kuq në Kanë me një fustan të thjeshtë, në ngjyrën e bardhë që i nxirrte në pah hiret e saj.

Ngjitur pas trupit dhe pa shumë dekolte, Armina dhuroi një pamje të fisshme.

 

View this post on Instagram

 

Red Carpet “A hidden Life” #cannesfilmfestival #CannesFilmFestival2019

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on


Ajo kishte zgjedhur të vinte e thjeshtë si në tualet edhe në veshje, duke bërë një model të njohur flokësh, që i përshtatet natyrales dhe make-up në ngjyrën nude.

 

View this post on Instagram

 

Full look before red carpet #cannesfilmfestival .

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

More in LIFESTYLE
Elvana Gjata prish sandalet 800-dollarëshe dhe fustanin vezullues për një set fotosh në rërë

Veshur si për një mbrëmje gala, Elvana Gjata me këpucët Jimmy & Co dhe fustanin vezullues të punuar me dorë,...

Close