X

Kida është ende e virgjër: Mos më pyesni më, s’kam pasur askënd


Orhidea Latifi, e njohur ndryshe si Kida është pyetur sërish për virgjërinë ë saj. Pasi performoi në “Color day festival”, Kida u ndal pak në skenë teksa Keldi Kadilli po e intervistone.

Ke qenë ndonjëherë shumë e dashuruar?”- e pyet moderatori.

“Jo,”- përgjigjet këngëtarja.

“Ti tani je single (e lirë) kam përshtypjen,”- vijoi Kadilli më tej.

“Po, s’kam pas anjëherë. E di që është e vështirë, por skam pasur asnjëherë. Ju lutem mos më pyesni më,”– tha Kida më tej.

Obobo, ti s’ke qenë asnjëherë e lidhur, është vështirë me të kap ty,”- tha Kelvi dhe më pas filloi të qeshte.

Kida ka folur rreth virgjërisë së saj edhe kur ishte e ftuar në emisionin “NIN”, para tre vitesh, kur këngtarja ishte maturante.

Jam shumë e vogël për të pasur lidhje. S’kam pasur ndonjëherë të dashur,”– shprehej Latifi.

More in LIFESTYLE
Festoi ditëlindjen, ish-deputetja Majlinda Bregu i uron mirëseardhjen rrudhave (Foto)

Disa ditë më parë, ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu festoi ditëlindjen. Në profilin e saj në Instagram, Bregu ka postuar...

Close