X

Festoi ditëlindjen, ish-deputetja Majlinda Bregu i uron mirëseardhjen rrudhave (Foto)


Disa ditë më parë, ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu festoi ditëlindjen.

Në profilin e saj në Instagram, Bregu ka postuar një foto teksa fryn qiririn e vetëm të tortës, i cili gjithashtu fshihte edhe moshën e ish-deputetes.

Krah fotos, Majlinda i ka dedikuar vetes një urim.

“Me qetësi dhe me të qeshura lë t’i lëmë rrudhat e vjetra të vijnë,”– tha Bregu.

More in LIFESTYLE
Jonida Maliqi. pas ‘Eurovizion 2019’: Një nga momentet më të lumtura!

Jonida Maliqi u rendit e 18-ta në finalen e festivalit më të rëndësishëm europian, Eurovizion. Ajo e përfaqësoi denjësisht Shqipërinë...

Close