X

U largua nga politika, Topalli i dedikohet vetes, ja ku ndodhet këtë fundjavë


Jozefina Topalli, prej vitit 2017 është shkëputur nga politika aktive dhe daljet e saj në media janë shumë të rralla. Kohët e fundit ajo nuk ka preferuar më të flasë për çështjet e politikës, duke u larguar fare dhe nga media.

Tashmë Topalli duket se i është përkushtuar jetës së saj private dhe udhëtimeve. Këtë fundjavë, ish-kryeparlamentarja ka zgjedhur që ta kalojë në Francë.

Franca për të është një vend shumë preferuar, pasi aty jeton vjaza e saj e madhe të cilën e viziton shpesh.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Familjarët kërkojnë ndihmë, nëse e shikoni këtë vogëlush njoftoni menjëherë

Një fëmijë 5 vjeç ka humbur sot në zonën e Brrylit në Tiranë. Në një denoncim për “Balkan Web”, familjarët...

Close