X

E padëgjuar/ Edi Rama vetëshpallet ambasador i SHBA-ve dhe i 28 shteteve të BE-së, në Tiranë


Bëhemi me dije, se në fjalimin programatik, të zhvilluar sot, me kandidatët për kryetarë bashkie dhe me udhëheqësitë e të gjitha niveleve të Partisë Socialiste, lideri ynë suprem, Edi Rama, është vetëshpallur edhe ambasador i SHBA-ve dhe i 28 vendeve të BE-së, në Tiranë.

Lideri suprem, udhëheqësi i të gjithë të gjallëve, mbi këtë tokë, tani është edhe ambasador i 29 vendeve më të rëndësishme të botës.

Në cilësinë e e tij si ambasador i këtyre shteteve, ai ka vendosur të ndalojë përjetësisht, për të shkelur në territoret e tyre, çdo shtetas shqiptar, që do të pengojë zgjedhjet e tij të 30 Qershorit, të cilat ka premtuar se do t’i fitojë mbi 100%.

Bëhemi me dije njëkohësisht, se kjo zgjidhje perverse, i është diktuar nga një këshillonjës diabolik, i cili në këto 30 vjet në Shqipëri, ka këshilluar të gjithë kryeministrat e çmendur.

Nëse ka njerëz që ende nuk e besojnë këtë shkarje masive të liderit tonë suprem, të diktuar nga halli i madh, që i ka rënë mbi kokë, ndiqeni këtë video!

VIDEO: 

/TPZ.al/ Tej e këtej/ 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in TEJ E KETEJ
Rudina Hajdari i flet popullit shqiptar edhe me ndjesi edhe me poezi (video)

Njoftojmë të gjithë qytetarët, që nuk e kanë ndjekur seancën e parlamentit të ditës së enjte, se fjalimi më i...

Close