X

Deputeti i ri, kryetari i pensionistëve: Edi Rama hajdut i madh dhe kavalier! – (16.05.2019) – Pj.2

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE
A do ta shpëtojë Basha regjimin e Ramës? – “Te Paekspozuarit” (16.05.2019) – Pjesa 1

https://www.youtube.com/watch?v=jFKrXOJlwUQ

Close