Flet deputeti 77 vjeçar: Betimi në parlament, dita më e lumtur. Ja si e krijova partinë e pensionistëve

Deputeti i betuar sot në parlament nga opozita e re, 77 vjeçari, Selami Jenishehri, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku ka rrëfyer si krijoi partinë e pensionistëve dhe çfarë do të bëjë në parlamentin e Shqipërisë. “Është dita më e lumtur që kam. Jam garant i 650 mijë pensionistëve, që do t’i mbrojë ndërshmërisht. Jam ulur në … Continue reading Flet deputeti 77 vjeçar: Betimi në parlament, dita më e lumtur. Ja si e krijova partinë e pensionistëve