X

VIDEO/ Nuk i pëlqeu, Luana publikon pjesën që e fshiu nga klipi i ri për këtë arsye


Luana Vjollca dhe Ramadan Krasniqi publikuan disa ditë më parë këngën e tyre të parë bashkë, e cila titullohet “Sonte” dhe është pritur shumë mirë nga publiku.

Por pak më parë, Luana ka zbuluar se ka fshirë një pjesë nga ky klip, pasi nuk i pëlqente shumë si kishte dalë dhe donte që çdo gjë të ishte perfekte.

Këtë pjesë e ka publikuar vet këngëtarja në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan tyl dhe me balerinat që qëndrojnë pas me gota në duar.

“Skena që nuk doli në klip”, ka shkruar Luana përbri kësaj videoje ku shihet shumë e tensionuar.

 

View this post on Instagram

 

Pjesa qe sdoli ne kenge💜

A post shared by •luana••vjollca• (@luana_marisa__) on


More in LIFESTYLE
FOTO/ Gjendet sozia e Olti Currit në Eurovizion

Mbrëmjene djeshme në Izrael fillloi edicioni i 64 i Eurovision Song Contest . Mbrëmja kishte rezervuar shumë surpriza dhe performanca pafund,...

Close