X

Shkrimi i ‘Bild’, Sali Berisha: Rama në krizë të thellë psikike!


Pas publikimit të shkrimit të gazetës gjermane “Bild” me titull “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” ka reaguar edhe ish-kryeministri, Sali Berisha.

Sipas tij, Rama sulmoi sot si paranojak me zëdhënësen e tij gazetën gjermane pas publikimin e transkriptit përvëlues të bisedës se tij telefonike të “dosjes 184”.

“Edvini rende ne krize te thelle psiqike! Miq, Edvini sfazohet fare pas publikimit nga gazeta gjermane Bild te bisedes se tij telefonike te marre nga dosja 184 me trafikantin e votave. Ai sulmoi sot si paranojak me zedhenesen tij gazeten Bild per publikimin e transkriptit pervelues te bisedes se tij tekefonike te dosjes 184 me trafikanin e votave, qe fakton akuzat e bera me dhjetra here nga gazetaret dhe opozita per implikimin direkt te tij ne manipulimin e zgjedhjeve si dhe per paraqitjen e narkoshtetit te tij si shteti i mafjes.

Ky sulm i tij, i stilit te eterve te tij mizor xhelat te fjales se lire eshte hedhur poshte me perçmim si çmenduri nga gazetari kryesor i politikes gazetes Bild, Peter Tiede”- shkruan ai.

LEXO EDHE: 

Ekskluzive/ Reporteri i “Bild” i përgjigjet Gjylametit: Mund të ketë tymosur gjëra të gabuara, deklarata e saj çmenduri

More in AKTUALITET, LAJME
‘Me telefon 7000 Euro/ Kujtim Gjuzi shpalos pasuritë e tij: Kam Sllonin e para 20 viteve në shtëpi

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, i ftuar në “Opinon” ka treguar çmimin marramendës së telefonit të tij. Gjatë fjalës...

Close