X

“Ofendoi Ramën në Facebook, ky është i riu që u arrestua sot nga policia”


Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kreun e qeverise, Edi Rama se ka arrestuar një djalë të ri nga Elbasani, vetëm se e ka ofenduar në Facebook.

Në mesazhin e tij Berisha ka publikuar gjeneralitetet e të riut dhe foton e tij.

Sipas Berishës ai quhet Rigels Topi dhe është vënë në pranga nga Policia e Elbasanit.

“Skizoidi dhe kryesharesi i vendit arreston te rinj se e ofendojne ne FB. Turp! Rikthim tek eterit e tij xhelat te fjales se lire! Sb”, shkruan Berisha.

More in AKTUALITET
7 kg kokainë po vinte në Shqipëri, ishte fshehur mes patateve(Video)

Dy shqiptarë janë arrestuar në portin e Barit në Itali për trafik ndërkombëtar droge. Gjatë kontrollit në doganën e portit...

Close