X

Moti sot, vranësira dhe reshje shiu


Sipas Meteoalb, vendi do të vijojë me vranësira të dendura dhe reshje shiu deri në orët e pasdites ku më pas pritet një përmirësim gradual të motit ku kthjellimet dhe vranësirat do të jenë dominante.

Ndërsa nata do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të herëpashershme.

Temperaturat do të luhaten nga 5 gradë Celsius në 22 gradë Celsius Era do të fryjë me shpejtësi 30 km/h duke shkaktuar në det dallgëzim 2 ballë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
FOTO/ Rita Ora shijon darkën romantike me këngëtarin më të vogël se vetja

Rita Ora u nda së fundmi nga aktori Andrew Garflied dhe u përfol se ajo ishte rilidhur me të dashurin...

Close