X

‘Me telefon 7000 Euro/ Kujtim Gjuzi shpalos pasuritë e tij: Kam Sllonin e para 20 viteve në shtëpi


Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, i ftuar në “Opinon” ka treguar çmimin marramendës së telefonit të tij.

Gjatë fjalës së tij, Gjuzi ka treguar se telefoni i markës “Vertu” është i bërë posaçërisht për Partinë Konservatore dhe kushton plot 7000€.

Në pasurinë e tij, Gjuzi numëron edhe një makinë tip “Mercedez Benz Sllon” dhe një orë nga kompania e famshme “Atlantic”.

“Kam në shtëpi një makinë Sllon të para 20 viteve. E kam akoma në shtëpi.”

 

More in AKTUALITET, LAJME
Hoti: Puna e parë, deputete (S’di kur është formuar LSI, por rrogën e di)

Elda Hoti, pranoi mandatin e deputetit nga LSI-ja. Në "Opinion" ajo tha se që studente ka qenë pjesë e LSI,...

Close