X

Jonida Maliqi lë nam me anglishten në Eurovizion (VIDEO)


Të gjithë e mbajnë mend skandalin e këngëtares shqiptare në Eurovizion, Eneda Tarifa, e cila dy vite më parë, u bë lëmsh gjatë konferencë për shtyp me mediat e huaja.

“Dhurataa ma kujto pak”, -tha Tarifa, por nëse do ndiqni këngëtaren shqiptare, Jonida Maliqi, Tarifa do t’ju duket profesioniste me anglishten.

Këngëtarja shqiptare është ngatërruar disa herë gjatë konferencës për shtyp, duke mos gjetur fjalën e përshtatshme për të thënë “Fasadë”.

Në disa raste, ajo bëhet lëmsh me fjalët, duke i thënë herë shqip dhe herë në anglisht.

“After i win “Festivali i Këngës”….”-thotë Maliqi.

Për më shumë ndiqni videon.

More in LIFESTYLE
Elvana Gjata rikthehet me Ervin Matën! Ja detaji që i nxorri zbuluar

Elvana Gjata, që pas ngjarjes së ish-Bllokut më 4 tetor 2018, ku u përfshi edhe i dashuri i saj Ervin...

Close