X

Elisa Spiropali shpall postulatet e saj të ndritura (lexojini dhe mësojini ato përmendësh!)


Zëdhënësja e qeverisë dhe e Rilindjes, Elisa Spiropali, nuk shkruan më në rrjetet sociale statuse të zakonshme. Tashmë ajo, në krah të portretit të vet, në të mengjërt apo në të djathtë, vendos postulatet e saj të ndritura, njësoj siç bota vendos postulate nga njerëzit më të famshëm, përgjithësisht ata që kanë vdekur.

Ja dy postulatet që ka publikuar Elisa Spiropali: 

/TPZ.al/Tej e këtej/ 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in TEJ E KETEJ
Rudina Hajdari elegji për baba Azemin dhe fletërrufe për Lulzim Bashën

Më në fund, politikania Rudinë, që nuk di të ndërtojë një fjali me katër fjalë, mundi të shkruajë një fletërrufe...

Close