X

Aksidenti i rëndë në Levan-Tepelenë, identifikohen viktima dhe të plagosurit


Janë identifikuar personat të cilët u përshinë në aksidentin e rëndë të ndodhur e sotme në aksin Levan-Tepelenë, ku një person humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosën.

Të plagosur kanë mbetur një 32-vjeçar me inicialet T.H., dhe një 35-vjeçar me inicialet E.C., të dy banues në tiranë, ndërsa viktimë ka mbetur një 58-vjeçar me inicialet Sh.B.

More in AKTUALITET, LAJME
E enjtja ditë zie, major Klodian Tanushi “Dëshmor i Atdheut”

Dita e enjte është shpallur ditë zie kombëtare në nderim të major Klodian Tanushit, i cili humbi jetën me 10...

Close