X

Rënie temperaturash dhe reshje shiu, ja si do jetë moti sot


Sipas Meteoalb, vendi do të vijojë me kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta ku do të ketë shira të dobët në pjesën më të madhe të territorit.

Ndërsa në pjesën e dytë të ditës do te kemi zhvillim të vranësirave në të gjithë vendin ku do të ketë reshje shiu në formë rrebeshi në zonat veriore dhe qëndrore.

Temperaturat do të luhaten nga 6 gradë Celsius në 22 gradë Celsius. Era do të fryjë me shpejtësi 28 km/h duke shkaktuar në det dallgëzim 2 ballë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Valbona kritikon nga makina gruan që lyp me foshnjën në krahë, komentuesit i hakërrehen dhe i ‘përplasin’ realitetin në fytyrë

“Kur sinqeriteti i një fëmije të bën të qeshësh spontanisht dhe kuptosh realitetin e vërtetë, pavarësisht vështirësive që ndryshojnë nga...

Close