X

Përfliten për lidhje, por Albi dhe Alba paskan një problem të madh! Llaqi Nako qenka kundra


Albi Nako duhet të flasë me babain e tij, për t’i mbushur mendjen për partneren e tij, balerinë. Siç edhe është përfolur prej kohësh, Albi Nako dyshohet për një lidhje dashurie me balerinën, Alba Hoxha. Por, Llaqi Nako nuk e dashka nusen balerinë!

Duke qenë se Albi edhe ish-partneren e tij e ka pasur balerinë, Klaudia Pepën, fëmijët nuk kanë lënë pa e pyetur dhe për ‘nusen e ardhshme’ të djalit, Llaqi Nakon, por ja si është shprehur ai:

“Se çfarë profesioni do të ketë nusja e Albit, atë e di Albi, por unë do të thosha vetëm balerinë jo…” .

More in LIFESTYLE
Jonida Maliqi shkon në Eurovision me 21 palë këpucë, por s’do besoni numrin e fustaneve që ka marrë me vete

Jonida Maliqi është ikona e modës në Shqipëri dhe si e tillë, nuk mund të mungonin as valixhet e shumta...

Close