X

FOTO/ Rita Ora shijon darkën romantike me këngëtarin më të vogël se vetja

Rita Ora u nda së fundmi nga aktori Andrew Garflied dhe u përfol se ajo ishte rilidhur me të dashurin e saj Andrew Watt.

Por së fundmi, mediat e huaja kanë kapur mat Rita Orën me këngëtarin e njohur Liam Payne, i cili vetëm pak javë më parë u nda nga supermodelja e njohur Naomi Campbell.

Dyshja simpatike janë fotografuar teksa kanë hyrë në një restorant luskoz për të darkuar dhe menjëherë kanë nisur fjalët se mes tyre mund të ketë nisur një romancë. Disa vite më parë, Rita dhe Liam publikuan këngën “For You”, kohë në të cilën ata u përfolën se kishin nisur një romancë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Si të lehtësoni dhimbjet e kockave dhe kyçeve

Dhimbjet e kyçeve, nyjeve dhe kockave kanë një ndikim të fortë në lëvizshmërinë e njeriut. Këto dhimbje, shkaktohen si pasojë...

Close