X

Finalja e Champions, biletat kushtojnë sa një shtëpi në Shqipëri


Finalja e Champions League do të jetë tërësisht angleze.

Në stadiumin e Atletico Madridit “Wanda Metropolitano”, që ka 68.000 vende, tifozët e Liverpool dhe Totenham do t’i ndajnë duke marrë nga 33.226 bileta. Me shumë gjasa biletat në mënyrë legale kanë mbaruar.

Tashmë, biletat për ndeshjen finale të Ligës së Kampionëve mes Tottenhamit dhe Liverpoolit janë duke u shitur ilegalisht online me çmim mbi 50 mijë euro në sajtin StubHub.

More in LAJME, SPORT
Ish-kreu i SHISH bën deklaratën e fortë: Zgjedhjet do të zhvillohen në tetor, palët kanë rëndë dakord

Teksa palët politike nuk japin asnjë sinjal për dialog, ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, thotë se Basha dhe Rama kanë...

Close