X

Video/ Gega e pëson keq në konferencë…shikoni çfarë bëjnë lojtarët e Partizanit

Duhej të ishte konferenca e titullit kampion dhe rezultoi pikërisht ashtu, por jo si e kishte menduar Skënder Gega, trajneri kampion i të kuqve. Në momentin që duhet të niste konferenca, lojtarët e Partizanit janë futur në sallë duke e lagur teknikun dhe duke nisur që aty festën…

Festa ne sallen e konferences on Vidnews.

More in LAJME, SPORT
VIDEO/ Detaje të reja nga atentati në Vlorë, zbulohet kush ishte shënjestra

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar sot në Novoselë të Vlorës. Burime të lapsi.al thanë se një makinë është...

Close