X

Atmosfera para protestës/ Blinda dhe forca të shumta policie para Kryeministrisë


Në bulevardin e qytetit, ku pas pak pritet të nisë protesta situata duke ende e qetë. Vetëm blindat dhe forcat e shumta të policisë tregojnë atë që pritet të ndodhë më vonë. Në anën e pasme të kryeministrisë ndodhen disa mjete, pjesa më e madhe e të cilave janë të blinduara.  Gjithashtu vihet re se mjaft efektivë janë tashmë në gatishmëri.

Protesta e sotme, është e katërta protestë kombëtare e opozitës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
FOTO/ Shqipëria vërshon drejt Tiranës, dhjetëra mijëra në shesh kundër Ramës

Qytetarë të shumtë nga rrethet janë bërë gati për të udhëtuar drejt Tiranës, për tu bërë pjesë e protestën në...

Close