X

Po luante me top në oborrin e shtëpisë, goditet me plumb në kokë 8-vjeçarja


Një vajzë 8-vjeçare ishte duke luajtur me top në rrugë  kur ra papritmas në tokë! Fëmija mësohet se është goditur nga një plumb në kokë nga një person i cili po qëllonte me armë duke festuar Pashkët.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Thebes, të Greqisë dhe menjëherë  djhe sipas mediave greke, ishte duke luajtur në oborrin e shtëpisë, kur është goditur nga një plumb në kokë.

Ajo u dërgua menjëherë në spital, por pati të  pamundur t’i mbijetonte plagës së marrë. Prindërit e saj thanë se afër shtëpisë së tyre po zhvillohej një festë dhe se kishte pasur të shtëna, dëshmi e cila ka bërë që të merret si I pandehur njëri nga fqinjët e tyre.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Përplasje me armë zjarri në Laç, një i vrarë/ Detajet e Para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç, ku disa të rinj janë përplasur me armë zjarri...

Close