X

Përplasje me armë zjarri në Laç, një i vrarë/ Detajet e Para


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç, ku disa të rinj janë përplasur me armë zjarri në qendër të qytetit.

Mësohet se nga shkëmbimi i zjarrit, ka humbur jetën një person, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë forcat e policisë, ndërsa nuk bëhen ende të ditura detaje të tjera për ngjarjen.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
FOTO-VIDEO/ Ushtarja modele e Putin, ja “engjëlli” që ruan presidentin e Rusisë

Një 31-vjeçare, e martuar dhe nëna e dy fëmijëve, e shpallur gruaja më e bukur në Gardën Kombëtare të Rusisë,...

Close